Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Цінуємо життя захисників

Черкаською районною державною адміністрацією, комунальними підприємствами Черкаської районної ради у співпраці із громадською організацією Наш Батальйон придбали і укомлектували 120 аптечок для військових, які їдуть на схід країни.

Сподіваємося, що це допоможе врятувати життя захисників і захисниць, які там, заради майбутнього українських дітей в Україні.

Аптечок на фронті багато не буває.

Разом зможемо більше. Доєднуйтеся.

Детальніше в соціальних мережах.

Дякуємо за допомогу і підтримку

Голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО від імені депутатського корпусу висловлює щиру вдячність Геннадію Казиміровичу Лінєвичу - Голові Польського культурного центру за налагодження співпраці з Київсько-Житомирською дієцією Карітас-Спес.

Завдяки благодійній організації Карітес-Спес у Смілянській та Черкаській громадах реалізований черговий соціально значимий проєкт. Люди, які вимушено залишили свої домівки у місцях проведення бойових дій, та яких доля привела у Черкаський район, отримали найнеобхідніше: продукти харчування та засоби гігієни. 

Матеріальна та соціальна підтримка благодійних місій, служить на благо: допомагає відчути турботу і увагу родинам, які постраждали від війни.

Від щирого серця бажаємо благодійникам міцного здоров'я та благополуччя. Нехай доброта, щедрість і милосердя повертаються сторицею. Сподіваємося на подальшу співпрацю і взаєморозуміння.

Всесвітній день води – 2023 «Прискорення змін»

Всесвітній день води – 2023 «Прискорення змін»

Щороку 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води. Метою проведення даного заходу є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.

Цьогоріч Всесвітній день води пройде під гаслом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі» і буде спрямований на вирішення проблем із водопостачанням та якістю води, яку споживає людство.

Вода є фундаментальною для всіх аспектів життя. Це має важливе значення для здоров’я та добробуту людини, виробництва енергії та їжі, здорових екосистем, адаптації до клімату, гендерної рівності та здоров’я, тощо. Доступ до безпечної води, санітарії та гігієни є правом людини, яке має ключове значення для здоров’я, гідності та процвітання кожного. Проте, мільярдам людей у всьому світі не вистачає безпечної питної води.

Протягом минулого року українці особливо відчули цінність води – чистої та безпечної, доступної кожному, оскільки багатьох з нас позбавили базового права людини – права на питну воду.

Детальніше...

Земля – це величезний дар, ресурси якої неможливо використовувати вічно

Земля – це величезний дар, ресурси якої неможливо використовувати вічно

День землі – це день, коли є можливість замислитися, що може зробити кожен з нас для збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Можна очистити від сміття берег річки,  галявину лісу, парк, посадити дерево, хоча б на один день відмовитись від користуванням автотранспортом. Звичайно не можливо врятувати планету згадуючи про неї лише один день на рік. Тому варто щодня дбайливо ставитися до природи, робити маленькі справи: заощаджувати електроенергію, воду, здавати на переробку макулатуру, пластик тощо. Якщо кожен житель планети буде це робити - зможемо захистити природу.

Зі святом працівників комунальної сфери

Зі святом працівників комунальної сфери!

Сервіси комунальних підприємств стали настільки звичними, що важко уявити без них життя. Існування цих простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука хорошого настрою, гарного самопочуття та комфортного життя в цілому. Вдень і вночі, без вихідних, у складних фінансових умовах, важкою працею вдається підтримувати стабільну роботу комунального господарства.

Професійне свято працівників житлово-комунального господарства - це вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок, тепло і комфорт.

Щиро дякуємо всім за подолання негараздів та вирішення побутових проблем в умовах воєнного стану, за щоденну напружену працю, де кожен із вас – на своєму місці.

Нехай ваша праця приносить вам радість та достаток, а з ними щастя та міцне здоров'я.

Зі святом працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

З повагою Голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО