Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Звертаємо увагу, починаючи з 2016 року цей звіт подають тільки суб’єкти господарювання, які використовують розрахункові книжки при здійсненні розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, крім розрахунків при здійсненні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти.

До 2016 року цей звіт подавали ще суб’єкти господарювання, які використовувати РРО, що не забезпечували подання електронними каналами зв’язку копій розрахункових документів та фіскальних звітних чеків. Але з 2016 року такими РРО вже заборонено користуватися при здійсненні відповідних розрахунків.

Саме тому Наказом Мінфіну від 21.01.2016 № 13 затверджено нову форму звіту № ЗВР-1 та Інструкцію щодо його подання, які вже містять відповідні правила та вимоги щодо звіту № ЗВР-1 у разі використання розрахункових книжок. 

Зокрема, з таблиці звіту виключено графу, у якій наводилися дані про модифікацію РРО, і залишено лише дані про фіскальний номер книги обліку розрахункових операцій. Натомість в таблиці звіту з’явилися нові графи для зазначення суми розрахунків за місяць за ставкою акцизного податку і суми акцизного податку. Звісно, що заповнюватися вони повинні будуть виключно продавцями – платниками акцизного податку.

Недоопрацьований до 1 січня 2016 року РРО підлягає виведенню з експлуатації Користувачам зареєстрованих та введених в експлуатацію до 01.01.2015 р. електронних контрольно-касових апаратів, що подають до фіскальних органів тільки інформацію про обсяг розрахункових операцій (Z-звіти), було встановлено перехідний період тривалістю 1 рік (до 01.01.2016) для доопрацювання або заміни існуючої касової техніки на таку, яка забезпечує подання по електронних каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

Отже, якщо зареєстрований в органах ДФС до 01.01.2015 р. РРО не був доопрацьований і не забезпечує подання по електронних каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, такий РРО не може використовуватись суб’єктом господарювання з 01.01.2016 р. та підлягає виведенню з експлуатації.

 

Черкаська об'єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Черкаському районі