Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Визначено порядок митного оформлення товарів, які використовуються у виробництві продукції оборонного призначення та звільняються від оподаткування відповідно до вимог Митного та Податкового кодексів. Відповідний порядок затверджено постановою КМУ.

Згідно з документом для підтвердження відповідності визначеним критеріям встановлюється перелік документів, необхідний для оформлення ввезених товарів. Також встановлюється порядок подання щомісячної звітності виконавцями оборонного замовлення про цільове використання товарів, які були ввезені на пільгових умовах, та подання щоквартальної інформації ДФС до Мінекономрозвитку.

Постановою врегульовано питання щодо звільнення від оподаткування ввізним митом та обкладення ПДВ складових (матеріалів, вузлів, агрегатів, устаткування та комплектувальних виробів), що ввозяться на митну територію України у митному режимі імпорту, для використання у виробництві продукції оборонного призначення, якщо замовником такої продукції є державний замовник, визначений КМУ.

 

Черкаська об'єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Черкаському районі