Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





Колективу Спеціалізованого комунального підприємства ″Райліс″ представлено виконуючого обов’язки керівника

Колективу Спеціалізованого комунального підприємства ″Райліс″ представлено виконуючого обов’язки керівника

Сьогодні голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО представив колективу спеціалізованого комунального підприємства ″Райліс″ виконуючого обов’язки директора МАРЧУКА Андрія Миколайовича. Голова ради Олександр ВАСИЛЕНКО наголосив на тому, що СКП ″Райліс″ останнім часом працювало збитково і основним завданням на сьогодні є, як перед новим виконуючим обов’язки керівника, так і перед працівниками підприємства в цілому, відшукати можливості для виправлення ситуації, налагодити виробничий процес таким чином, щоб підприємство давало прибутки, мало перспективи подальшого розвитку.

Детальніше...

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Серед найголовніших, найганебніших порушень прав людини в сучасному світі є злочин, який має багато назв – «рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

15 листопада 2000 року Комісія з прав людини ООН визначила торгівлю людьми як сучасну форму рабства.

Детальніше...

Депутатами Черкаської районної ради прийнято районну програму щодо забезпечення житлом учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил

Депутатами Черкаської районної ради прийнято районну програму щодо забезпечення житлом учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил

З метою вирішення питання щодо забезпечення житлом учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО провів дванадцяту позачергову сесію Черкаської районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія БАНДУРКО, перший заступник голови Черкаської районної державної адміністрації, депутат районної ради Роман ХОМЕНКО, заступник голови Черкаської районної державної адміністрації Богдан СОЛОШЕНКО, виконавчий апарат районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації.

Детальніше...

Сьогодні – 1033 річниця Хрещення Київської Русі-України

Сьогодні – 1033 річниця Хрещення Київської Русі-України

День Хрещення Київської Русі-України відзначається в Україні щорічно 28 липня — у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира. Як державне свято вперше встановлене в Україні в рамках святкування 1020-річчя Хрещення Київської Русі згідно з Указом Президента України від 25 липня 2008-го № 668/2008 «Про День хрещення Київської Русі-України».

Це свято відзначають у день Святого Володимира — одного із засновників і покровителів нашої державності. Для українців воно символізує спадкоємність тисячолітньої історії України, нації і держави. Це — символ неподільності Українського народу і його єдності навколо ідеї сильної держави і віри. Це символ соборності всіх українців і наших земель навколо рідної політичної й духовної столиці — Києва, єдності нашого державного і духовного начал.

Детальніше...

Скликання сесії

28 липня 2021 року о 10 годині скликається сесійне засідання Смілянської міської ради.

29 липня 2021 року о 14 годині скликається сесійне засідання Набутівської сільської ради.

30 липня 2021 року о 10 годині скликається сесійне засідання Будищенської сільської ради.

30 липня 2021 року о 14 годині скликається сесійне засідання Мліївської сільської ради.

30 липня 2021 року о 15 годині скликається сесійне засідання Білозірської сільської ради.