Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Фахівці дозвільних служб області та району поінформували громади сіл щодо вибору земельної ділянки під будівництво племінного репродуктора ДП «Перемога Нова»

Фахівці дозвільних служб області та району поінформували громади сіл щодо вибору земельної ділянки під будівництво племінного репродуктора ДП «Перемога Нова» Фахівці дозвільних служб області та району поінформували громади сіл щодо вибору земельної ділянки під будівництво племінного репродуктора ДП «Перемога Нова»

3 березня 2015 року голова Черкаської районної ради Анатолій Яріш взяв участь у слуханнях щодо обґрунтування відведення земельної ділянки під будівництво племінного репродуктора ДП «Перемога Нова»  (території сіл Кумейки, Софіївка, Березняки, Мошни, Байбузи і Яснозір’я). На слуханнях також були присутні голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, депутати районної ради, сільські, селищний голови, представники сільських громад.

Метою таких слухань слугувало, обговорення висновків відповідних дозвільних служб області та району (обласного департаменту екології та природніх ресурсів, головного управління ветеринарної медицини у Черкаській області, обласного управління водних ресурсів, районного відділу архітектури) щодо вибору земельної ділянки.

Так, обласний департамент екології не заперечує у відведенні цих земель для будівництва пташників. Однак щодо безпосереднього виробництва, то фахову оцінку екологи дадуть лише за наявності проекту, який пройде експертизу.

Багато запитань у присутніх, які знаходилися в залі було до директора ДП «Перемога Нова» Віктора Гринюка, яких пообіцяв, що такі громадські слухання проведуть у кожному населеному пункті визначених громад. Він також поінформував присутніх про наміри свого підприємства, а саме: підприємство прийняло рішення про перепрофілювання з виробництва м’яса птиці на виробництво яєць. «Ми маємо намір збудувати 9 площадок, на кожній з них по 16 пташників загальною площею 135 гектарів», — розповів представник інвестора. Як пообіцяв директор ДП “Перемога Нова”, підприємство додатково надасть 500 робочих місць із середньою зарплатнею 4 тис грн.

Почергово виступили представники громад населених пунктів, які висловили свої бачення щодо вибору земельної ділянки.  

На завершення слухань запропоновано учасникам продовжити обговорення тільки вже в рамках громадських слухань безпосередньо у селах, де громада дасть відповідь на питання.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради