Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Територіальному центрі підвели підсумки роботи за звітний період

У Територіальному центрі підвели підсумки роботи за звітний період У Територіальному центрі підвели підсумки роботи за звітний період

Днями голова Черкаської районної ради Анатолій Яріш взяв участь у підсумковій нараді Територіального центру за звітний період та представив трудовому колективу нового директора. Також в нараді взяли участь: голова Черкаської районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, апарат Територіального центру, соціальні працівники та соціальні робітники.

У своїй промові Анатолій Яріш зазаначив що потрібно "Більше позитиву!", закликавши не зважаючи на обставини намагатися вірити в краще, а головне щось робити, щоб стало краще, а не зволікати. Далі Анатолій Яріш представив нового директора Територіального центру – Валерія Вишиваного, наголосивши, що ця людина довгий період пропрацювала у соціальній сфері, а саме тому добре розуміє специфіку роботи і, спираючись на свій досвід, зможе вивести Територіальний центр на належний рівень.

Підводячи підсумки роботи новоутвореного Територіального центру за 4 місяці голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв підкреслив, що його функціонування в найскладніший період, період його становлення, вже пройдено, але попереду ще один, не менш тяжкий етап, за який ми всі повинні вивести Територіальний центр Черкаського району на новий рівень. У зв`язку з цим Костянтин Омаргалієв побажав усім працівникам та Територіальному центру в цілому "Божого благословіння та миру".

У свою чергу, Валерій Вишиваний зазначив, що "Ми піднімемо Територіальний центр", але тільки в тому випадку, якщо будемо працювати на результат і в одному напрямку, а головне за одно.

 

За інформацією директора
Територіального центру