Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Спортивні новини за тиждень

Спортивні новини за тиждень

В Луцьку завершився чемпіонат України з дзюдо серед кадетів. На татамі спорткомплексу обласної ДЮСШ вийшли 373 юних спортсменів 1998-2000 р.н. із 22 областей України, серед яких і дзюдоїсти черкаської районної ДЮСШ «Мрія» : Олександр Медведенко, Олег Медведенко, Аліна Ножка та Надія Мельник., котрі ввійшли в десятку кращих дзюдоїстів України по своїх вагових категоріях.

Цей чемпіонат став основним етапом відбору в національну збірну для участі в чемпіонаті Європи в Софії ( Болгарія) 3-5 липня .

15 березня орієнтувальники з Черкаського району спробували свої сили у Відкритому чемпіонаті міста Черкаси на спринтерських дистанціях. Незвичними трасами проходив маршрут для спортсменів, оскільки для проведення змагань була використана карта житлового масиву району ж/д вокзалу. Так, із районної ДЮСШ «Мрія» у змаганнях взяли участь команди с.Сагунівка, с.Яснозір`я та с.Червона Слобода.  

Також цієї неділі відбулися зональні змагання з волейболу V районних сільських спортивних ігор 2015 року у селах Руська Поляна, Геронимівці, Червоній Слободі, Будищі та Яснозір`ї за участю 17 команд. Фінальні ігри відбудуться 22 березня. 

 

За інформацією директора  ДЮСШ "Мрія"