Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини»

Конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини»

Державна податкова інспекція у Черкаському районі нагадує школярам, що триває Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини». Головною метою цього комунікаційного проекту є виховання культури сумлінного платника податків, зборів та платежів у школярів та ознайомлення їх із професією фахівця податкової та митної справи.

Наразі проходить перший етап конкурсу, який відбувається на районному рівні. Участь у ньому беруть дві категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів:

І категорія: станом на 1 січня 2015 року виповнилося 9-11 років;  

ІІ категорія: станом на 1 січня 2015 року виповнилося 12-15 років.  

Для участі у конкурсі приймаються індивідуальні творчі роботи за трьома напрямками: художні твори (малюнки), комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори. Тематика робіт: сплата податків, зборів, платежів – економічна функція у житті країни.  

Свої роботи з податкової та митної тематики потрібно подавати до ДПІ у Черкаському районі до 1 квітня 2015 року. Більш детально про умови конкурсу та вимоги до творчих робіт можна дізнатися за телефоном 64-57-14 або за адресою м. Черкаси, вул. Чорновола, 157, к. 220 

За інформацією ДПІ  у Черкаському районі