Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням

Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Орієнтувальники району призери Командного чемпіонату та Кубку України

Орієнтувальними району призери Командного чемпіонату та Кубку України

7-11 травня 2015 року в селі Грунівка Сумської області відбувся Командний чемпіонат України, Кубок України зі спортивного орієнтування. Загалом у змаганнях прийняли участь 468 учасників із 15-ти областей України та м. Київ.

До чотириденної програми змагань були включені 5 стартів на скороченій, надкороткій, подовженій дистанціях та двох естафетах (змішана – 4-етапна , та традиційна – 3-етапна).

До складу збірної Черкаської області, яка брала участь у Чемпіонаті України входять і спортсмени Черкаської районної ДЮСШ «Мрія». Серед них Вадим Петрович та Володимир Царенко (с.Сагунівка) в естафеті вибороли срібло, а Катерина Папуша із с.Худяки на надкороткій дистанції стала бронзовою призеркою та в естафеті вибороли срібну нагороду.

Вітаємо Катерину Папушу з відбором до юнацької збірної України. Уже в кінці червня вона буде захищати честь країни на Чемпіонаті Європи у Румунії. А також Вадима Петровича з виконанням нормативу кандидат у Майстри спорту України.