Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робоча зустріч голови ради Олександра ВАСИЛЕНКА

Робоча зустріч голови ради Олександра ВАСИЛЕНКА

Днями голова ради Олександр ВАСИЛЕНКО провів робочу зустріч з Бобрицьким сільським головою Оленою ШТЕФАН, Ліплявським сільським головою Сергієм ГЕРАЩЕНКОМ та Степанецьким сільським головою Олександром ЯРЕМЕНКОМ.

В ході зустрічі учасниками наради були підняті ряд важливих та актуальних питань, які турбують жителів  громад.

Зокрема, обговорили питання пільгового перевезення громадян у громадському транспорті, функціонування закладів охорони здоров’я, освіти та інше.

Робоча зустріч голови ради Олександра ВАСИЛЕНКА

Так, на сьогодні в новозбудованій амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Степанці є проблема щодо роботи примусової припливно-витяжної вентиляції, що призвело до замокання стелі навколо вентиляційних шахт. В цьому ж закладі виникла складна ситуація з забезпеченням працівників автотранспортом. Степанецькою сільською радою прийняті відповідні рішення щодо прийняття у власність легкового автомобіля HAVAL H2, але до цього часу він у розпорядження громади не переданий.

Аналогічні проблеми виникають і в інших громадах Черкаського району. В результаті проведеної зустрічі були намічені дієві кроки та шляхи вирішення піднятих питань. Керівники громад домовилися про подальшу співпрацю.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради