Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





В.Рибак: Питання внесення змін до Конституції має розглядатися відповідно до Основного закону та чинного законодавства

В.Рибак: Питання внесення змін до Конституції має розглядатися відповідно до Основного закону та чинного законодавства

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак наголошує, що питання внесення змін до Конституції має розглядатися відповідно до Основного закону та чинного законодавства.

В інтерв’ю телеканалу «Рада» у понеділок В.Рибак зазначив, що усі пропозиції щодо внесення змін, які надходять від фракцій, а також напрацювання Конституційної Асамблеї потребують узгодження і винесення на розгляд парламенту відповідно до процедури, яка визначена в Основному законі. «Неможливо ухвалити зміни до Конституції за один день, - заявив він. - Їх потрібно приймати згідно із законодавством і згідно з Конституцією України, де чітко розписано, що треба робити». При цьому В.Рибак не виключив, що деякі питання потребуватимуть винесення на референдум.

Голова Верховної Ради нагадав, що він підписав розпорядження про створення робочої групи уповноважених представників депутатських фракцій з напрацювання узгодженого законопроекту про внесення змін до Конституції України. За його словами, робоча група провела своє засідання минулої п’ятниці. «Було багато зауважень, є напрацювання в усіх фракціях», - сказав В.Рибак.

Разом з тим, керівник парламенту зауважив на розбіжності позицій опозиційних фракцій щодо внесення змін до Конституції. «Є розбіжності між позицією фракцій «УДАР» і «Батьківщина», фракція «Свобода» каже, що підтримує «Батьківщину», але узгоджених дій немає, пропозицій немає, - сказав В.Рибак. - Сьогодні новий тиждень, і ніхто над Конституцією не працює». За словами В.Рибака, керівник робочої групи «не може її зібрати, оскільки немає чого розглядати».

Голова Верховної Ради також заявив, що не можна ставити розгляд соціально важливих законопроектів у залежність від внесення змін до Основного закону. За його словами, у парламенті зареєстровано 2100 законів від різних суб’єктів законодавчої ініціативи, 700 законопроектів розглянуті комітетами, у тому числі такі, що потребують першочергового розгляду.

«Але Верховну Раду сьогодні перетворюють на якійсь мітинг, куди можна прийти помітингувати, а потім піти займатися своїми проблемами», - сказав він.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради