Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Уряд затвердив порядок надання субвенції на придбання шкільних автобусів

Уряд затвердив порядок надання субвенції 
на придбання шкільних автобусів

Затверджений Порядок визначає умови та механізм надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів. Головним розпорядником субвенції визначено Міністерство освіти і науки.

Порядком передбачено, що придбання автобусів здійснюється на засадах співфінансування з врахування індексу податкоспроможності місцевих бюджетів.

Розпорядники субвенції за місцевими бюджетами згідно з укладеними договорами здійснюють отримання і розподіл придбаних шкільних автобусів відповідно до потреб та забезпечують їх поставку до закладів освіти.

Придбання шкільних автобусів здійснюється для закладів освіти, у яких освітній процес організовано за очною або змішаною формою навчання та які мають укриття, що відповідають Державним будівельним нормам.

Першочергово субвенція буде спрямована на забезпечення потреб опорних закладів загальної середньої освіти з кількістю здобувачів освіти не менш як 200 осіб, шкільні автобуси яких були знищені внаслідок збройної агресії Російської Федерації або передані на військові потреби, та для закладів освіти, в яких навчаються здобувачі освіти із населених пунктів, де заклади загальної середньої освіти зруйновані або пошкоджені.

Більш детально з щодо черговості, механізму використання субвенції та звітності можна переглянути ТУТ