Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Робота депутатів перед сесією

Робота депутатів перед сесією

До початку роботи сесії відбулися засідання чотирьох постійних комісій та президії, на якій заслухали доповідачів та рекомендації постійних комісій по кожному з питань, які будуть внесені на розгляд сесії. Зауваження та доповнення, висловлені головами постійних комісій, були підтримані всіма присутніми членами президії.

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради на своєму засіданні розглянула десять питань, зокрема щодо затвердження списку присяжних Чигиринського районного суду, розглянули два звернення та сім проєктів рішень, які стосувалися дострокового припинення повноважень депутатів.

Робота депутатів перед сесією

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та економічного розвитку розглянула три питання та погодила їх внесення на розгляд президії та сесійного засідання. Обговорили зміни до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2023 рік", запропоновані районною державною адміністрацією, вивчили програму для забезпечення відділом освіти, охорони здоров'я, культури та спорту Черкаської районної державної адміністрації виконання рішень суду, сплати судових зборів, штрафних санкцій та витрат, пов’язаних з виконанням виконавчих документів на 2023 – 2025 роки та про виплату одноразової винагороди заступникові.

Робота депутатів перед сесією

Постійна комісія з питань транспорту, зв'язку, комунальної власності та державної регуляторної політики працювала найбільш плідно, розглянувши на своєму засіданні п'ятнадцять питань. Заслухали звіти комунальних підприємств про виконання фінансових планів за І квартал 2023 року, розглянули проєкти фінансових планів комунальних підприємств на 2024 рік, погодили штатний розпис Спеціалізованого комунального підприємства "Райліс", обговорили та рекомендували до розгляду на сесії питання щодо внесення змін до статуту проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства "Архбюро", щодо передачі турнікетів Черкаському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки та списання майна районної комунальної власності. Жваве обговорення викликало питання передачі майна Канівській міській територіальній громаді.

 

Робота депутатів перед сесією Робота депутатів перед сесією

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів детально розглянула проекти землеустрою про встановлення меж населених пунктів села Білозір'я, селища Ірдинівка, селища Баси, селища міського типу Ірдинь Білозірської територіальної громади, сіл Ребедайлівка, Флярківка Михайлівської територіальної громади, сіл Березняки, Тубільці, Первомайське, Хрещатик Мошнівської територіальної громади та села Ліпляве Ліплявської територіальної громади. Всі проєкти рекомендовано розглянути на сесійному засіданні.