Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Засідання обласного штабу у Черкаському районі

Засідання обласного штабу в Черкаському районі

У актовій залі Черкаської районної ради відбулося виїзне засідання обласного оперативного штабу із координації дій щодо своєчасної підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери області до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2023–2024 років, яке провів Ростислав ЄВМИНА, директор департаменту будівництва Черкаської обласної державної адміністрації.

В засіданні взяли участь Олександр ВАСИЛЕНКО, голова Черкаської районної ради, Роман ХОМЕНКО, перший заступник голови Черкаської районної державної адміністрації, сільські голови, керівники підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та бюджетних установ, які поінформували про стан підготовки установ та закладів в умовах воєнного стану.

Алевтина ПОДКОПАЄВА, заступник директора департаменту будівництва Черкаської обласної державної адміністрації звернула увагу на своєчасність надання територіальними громадами інформації до районної та обласної адміністрації. Повідомила, що підготовлено план інспектування об'єктів, згідно з яким і проводять виїзди у громади.