Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Засідання дорадчих органів

Живі доки пам'ятаємо… День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Засідання президії Черкаської районної ради відкрив та вів голова районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО. Голови постійних комісій та фракцій, які входять до складу президії, до початку роботи сесії, опрацювали питання включені до проєкту порядку денного. Кожне питання обговорене, заслухані пропозиції та рекомендації профільних постійних комісій. Всі питання були запропоновані до розгляду на сесії.

Робота депутатів перед сесією Робота депутатів перед сесією

На засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради розглянули ряд питань, зокрема заслухали інформацію Тараненка Володимира Олеговича, заступника керівника Черкаської та Сапейка Костянтина Яковича, заступника керівника Смілянської місцевих прокуратур, про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати їх діяльності на території Черкаського району. Війна внесла корективи до статистики злочинності. З'явилися провадження по злочинах пов'язаних з війною. Та найбільшою проблемою наразі є шахрайство, кількість злочинів постійної зростає. Прокуратура на власних веб-ресурсах постійно інформує про свою діяльність. З метою розширення аудиторії на сайті районної ради запроваджено рубрику "Прокуратура інформує", у якій розміщена інформація, яка надходить від органів прокуратури. Обговорили та рекомендували до розгляду зміни до складу постійних комісій, до графіка прийому громадян депутатами Черкаської районної ради, обговорили дострокове припинення повноважень депутатами. Всі питання рекомендували до розгляду на сесії.

Живі доки пам'ятаємо… День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність УкраїниПостійна комісія з питань транспорту, зв'язку, комунальної власності та державної регуляторної політики розглянула всі питання, які стосувалися управління об'єктами та майном комунальної власності. Зокрема активно обговорювали передачу комунального майна, підтримали передачу військового спорядження захисникам, обговорили та підтримали призначення керівників комунальних підприємств, рекомендували внести зміни до Програми фінансової підтримки Господарського управління експлуатації приміщень.