Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулася сесія двадцять п'ята - позачергова

Живі доки пам'ятаємо… День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Відбулася двадцять п'ята позачергова сесія Черкаської районної ради. В роботі сесії взяли участь перший заступник голови Черкаської обласної ради Роман СУЩЕНКО та начальник Черкаської районної військової адміністрації Валерія БАНДУРКО.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загинувших у війні.

Про реєстрацію та обрання наступних за черговістю депутатів Черкаської районної ради поінформувала голова Черкаської районної територіальної виборчої комісії Любов ЗДОРОВЕНКО. До складу районної ради ввійшли депутати: Володимир ТАРАХТІЙ, від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", Ірина СТЕПАНОВА від Радикальної партії Олега Ляшка, Микола ДИВНИЧ та Вадим СТОРЧАК від Політичної партії Всеукраїнське об`єднання "Батьківщина", Іван ІСКІМЖІ від Політичної Партії "ГОЛОС".

Робота депутатів перед сесією Робота депутатів перед сесією

Перший заступник голови Черкаської обласної ради вручив нагрудний знак "ХРЕСТ ПАТРІОТА УКРАЇНИ" Євгену ДОРОШКУ, жителю села Геронимівка, який брав участь у бойових діях на сході нашої країни, втратив зір та не втратив активної життєвої позиції.

Голова Черкаської районної ради Олександр ВАСИЛЕНКО разом з начальником Черкаської районної військової адміністрації Валерією БАНДУРКО відзначили Почесною Грамотою Любов ЗДОРОВЕНКО за свідому громадянську позицію, активну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху та підтримку Збройних Сил України.

Робота депутатів перед сесією Робота депутатів перед сесією

Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів прокуратури на території Черкаського району поінформували заступник керівника Смілянської окружної прокуратури Костянтин САПЕЙКО та заступник керівника Черкаської окружної прокуратури Володимир ТАРАНЕНКО. 

Наступний блок комунальних питань, по яких доповідала начальник юридичного управління та управління об'єктами комунальної власності виконавчого апарату районної ради Ірина ГРИЦЕНКО. Депутати одностайно підтримали передачу майна та військового спорядження військовим частинам, вносили зміни до статуту КПТМ Черкаського району, передавали майно та приміщення, вносили зміни до програми, призначили директором СКП "Райліс" Андрія МАРЧУКА та завідувачкою Об’єднаного трудового архіву сільських територіальних громад Надію ВЕРХОГЛЯД.

Про організаційні питання поінформував заступник голови Черкаської районної ради Олександр ГОНЧАРЕНКО. Депутати планували свою роботу, вносили зміни до складу постійних комісій та графіка прийому громадян депутатами районної ради. І наостанок, вже стало традиційним питання дострокового припинення повноважень депутатами, зокрема від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" припинили повноваження Людмила ГЛУШКО ТА Сергій ГОНЧАР.

Дякуємо депутатам за активну роботу та свідому громадянську позицію.