Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Оновлення в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів

мo

Міністерство оборони України повідомило про здійснення комплексу оновлень Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, що відкриває можливість інформаційної взаємодії з іншими державними реєстрами.

Вся ця робота спрямована на розв'язання завдання Міноборони України щодо нівелювання бюрократичних складових, зменшення кількості необов’язкових візитів громадян у ТЦК та СП для отримання довідок, дозволів тощо.

Одним з ключових процесів є наповнення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів. На даному етапі у Міністерстві оборони України проводиться робота щодо організації інформаційної взаємодії між Реєстром та інформаційно-телекомунікаційними системами, реєстрами, базами даних, держателями  якими є державні органи, з метою підвищення якості персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів в Реєстрі.

Спільні накази про затвердження порядку електронної інформаційної взаємодії Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів Міністерством оборони України підписано з:

Міністерством фінансів України, (наказ від 21.08.2023 № 494/446);

Міністерством внутрішніх справ України, (наказ від 18.05.2023 № 290/411);

Міністерством освіти та науки України (наказ від 10.01.2023 №14/18);

Державною судовою адміністрацією України, (наказ від 10.01.2023 №15/10).

Крім цього у оборонному відомстві проведено аналіз ситуації та сформовано попередній план дій щодо трансформації ТЦК та СП.

За інформацією Міністерства оборони України