Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відомості про трудові відносини в режимі реального часу

герої

Пенсійний фонд України реалізував можливість оперативного подання роботодавцями відомостей про прийняття працівника на роботу, його переміщення з одного структурного підрозділу до іншого або переведення на іншу постійну посаду або роботу, звільнення, поновлення на роботі, тимчасове припинення / відновлення дії трудового договору в режимі реального часу.

Подати дані роботодавці можуть онлайн: в особистому кабінеті страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Алгоритм дій такий:

1. Зайдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України. Натисніть кнопку “Вхід”, ідентифікуйте себе як юридичну особу, підтвердьте вхід за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та паролю до нього і натисніть кнопку “Увійти”.

2. В особистому кабінеті страхувальника (в меню зліва) зайдіть у розділ “Комунікації з ПФУ” та оберіть опцію “Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)”.

3. У спливаючому вікні “Відомості про трудові відносини (оперативне подання інформації)” з наданого переліку оберіть опцію “Повідомлення про зміни в трудових відносинах (Подати відомості по особі)”.

4. У полі повідомлення внесіть необхідні дані про особу (обов’язкові поля позначені зірочкою – *) та натисніть кнопку “Додати запис”.

5. У вікні “Запис про трудову діяльність” заповніть тип події, атрибут події, дату події та внесіть реквізити документа-підстави. Натисніть “Зберегти”.

6. Перевірте дані сформованого повідомлення та натисніть кнопку “Підписати та відправити в ПФУ”.

Детальніше, з ілюстраціями, можна ознайомитися ТУТ