Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

13 травня 2014 року голова районної ради Анатолій Анатолійович Яріш провів нараду

Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію Сьогодні депутати Черкаської районної ради зібралися на позачергову 35 сесію

13 травня 2014 року голова районної ради Анатолій Анатолійович Яріш провів нараду з сільськими, селищним головами, начальниками управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками відділів виконавчого апарату районної ради.

На нараді обговорено питання: про підготовку та організацію позачергових виборів Президента України в частині матеріально-технічного забезпечення дільничних виборчих комісій; про організацію проведення районного свята танцю; збір продуктів для військовослужбовців.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 682/2014-РП

По першому питанню виступив начальник відділу регіональної та інформаційної політики апарату райдержадміністрації Івченко Юрій Іванович. Він зазначив, що в обласній державній адміністрації відбулась селекторна нарада, на якій було зроблено зауваження ряду сільських рад Черкаського району щодо забезпечення виборчих дільниць не в повній мірі засобами зв’язку, оргтехнікою. Юрій Іванович додав, що відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 04.03.2014 № 31 забезпечення дільничних виборчих комісій з виборів Президента України обладнанням, інвентарем, транспортними засобами і засобами зв’язку, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями покладається на сільські, селищну ради і звернув увагу присутніх усунути вказані недоліки.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 682/2014-РП

Наступне питання озвучила директор районного методичного центру відділу культури і туризму райдержадміністрації Полулях Валентина Миколаївна. У своєму виступі Валентина Миколаївна запросила всіх присутніх відвідати районне свято танцю, яке відбудеться 18 травня в Будинку культури села Білозір’я і оцінити майстерність творчих колективів району.

За ініціативою Народної ради Черкаського району, органів державної влади та місцевого самоврядування у Черкаському районі організовано збір продуктів харчування та фінансової допомоги для підтримки військових частин Збройних Сил України, які перебувають у “гарячих точках” східних областей України. Присутні голови територіальних громад запропонували графік збору та вивозу продуктів харчування до пункту збору.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради