Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Анатолій Анатолійович Яріш привітав медичних сестер та акушерок з їх професійним святом

30 квітня 2014 року комісія 30 квітня 2014 року комісія

Голова районної ради Анатолій Анатолійович Яріш привітав медичних сестер та акушерок з їх професійним святом.

Урочистості, що відбулися 15 травня в Черкаській центральній районній лікарні, зібрали численних представниць цієї професії. Велика роль медичних сестер визначена історією. В усі часи медичні сестри були зосередженням милосердя, тому і називають їх сестрами милосердя. Всесвітній день медичних сестер заснований Міжнародною радою медсестер у 1971 році, в день народження Флоренс Найтингейл - першої англійської сестри милосердя і щорічно відзначається 12 травня. В 1856 році Флоренс Найтингейл на свої гроші поставила на високій горі в Kриму над Балаклавою великий хрест із білого мармуру на згадку про солдатів, лікарів і медсестер, що загинули у Kримській війні.

Міжнародна рада медсестер - перша у світі професійна організація жінок. В ній активно працювали медсестри Англії, США, Kанади.

З нагоди свята Анатолій Анатолійович вручив кращим медичним сестрам квіти та грамоти. Звертаючись до присутніх з привітаннями, він підкреслив, що у всі часи важка місія медичної сестри, здебільшого, лягає на тендітні жіночі плечі. «Хочу побажати від імені районної ради всім медичним сестрам Черкаського району міцного здоров’я та незламності духу, добробуту та злагоди, успіхів вам і вашим родинам.», - зазначив Анатолій Яріш.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради