Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

17 травня 2014 року була проведена фінальна частина Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад

30 квітня 2014 року комісія 30 квітня 2014 року комісія

На батьківщині Кобзаря Т.Г. Шевченка в м.Звенигородка 17 травня 2014 року була проведена фінальна частина Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад. В змаганнях взяли участь переможці зонального відбору. Черкаський район був представлений збірною командою з міні-футболу та учасницею гри по шашках серед жінок Остріцькою Ларисою Олександрівною, секретарем Свидівоцької сільської ради та виконкому.

Завдяки холоднокровності, здібностям та виваженості Остріцька Л.О. виборола почесне перше місце в фінальних обласних змаганнях по шашках серед жінок і тепер може готуватися до участі у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів місцевих рад, яку передбачається провести восени цього року.

Остріцьку Л.О. представники оргкомітету Спартакіади серед депутатів місцевих рад нагородили медаллю та грамотою за перше місце.

Команда Черкаського району з міні-футболу на відміну від попередніх років була менш успішною, але гідно змагалася зі своїми колегами з інших районів.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради