Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Засідання постійних комісій та президії Черкаської районної ради

Засідання постійних комісій та президії Черкаської районної ради

Перед розглядом питань на сесії, депутати опрацювали їх у профільних постійних комісіях та на засіданні президії.

Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку комунальної власності та державної регуляторної політики (вів засідання Сергій ГОНЧАР) розглянула Програму розвитку житлово-комунального господарства та підтримки комунального підприємства теплових мереж Черкаського району, а також пов’язане з цією програмою питання встановлення комунальному підприємству теплових мереж Черкаського району тарифів на теплову енергію. Блок питань щодо розпорядження комунальною власністю, зокрема про внесення змін до переліків першого та другого типів об’єктів оренди комунальної власності та до переліку суб’єктів (об’єктів) спільної власності територіальних громад Черкаського району та уповноважених органів, яким вони передані в управління, а також про передачу майна. Всі питання рекомендували до розгляду на сесії.

Засідання постійних комісій та президії Черкаської районної ради

Постійна комісія з питань з питань охорони здоров'я, освіти, культури, молоді, спорту та соціального забезпечення (вів засідання Віталій БОНДАРЕНКО) опрацювала інформацію управління соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації про хід виконання "Районної програми щодо забезпечення житлом учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та деяких інших категорій осіб на 2021-2025 роки і також рекомендувала до розгляду на сесії.

Засідання постійних комісій та президії Черкаської районної ради

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради (вів засідання Олексій СОБКО) підтримала внесення на розгляд депутатів питання дострокового припинення повноважень депутата Черкаської районної ради Анни СУХЕНКО, за власним бажанням.

На засіданні президії опрацювали всі питання, запропоновані до порядку денного з рекомендаціями постійних комісій. Президія також одноголосно рекомендувала внести питання на розгляд сесії.

Дякуємо депутатам за відповідальність.